Search
Close this search box.

Porota EC hodnotí UK

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí:

James Newman

– My Last Breath

 

Andrea Savane

Andrea Savane

Text písně je velmi dojemný, příběh k zamyšlení. Velká Británie mě letos příjemně překvapila, moderní pop, ale na nejvyšší příčky podle mého názoru mířit nebude.

Dea

I'd give you my last breath... Píseň je o nehynoucí lásce, má pěkné intro, beat, James má velmi příjemnou barvu hlasu. Ale za mě songu chybí vyvrcholení. Pohrát si s harmoniemi, sbory atd. a více píseň vygradovat. Určitě připraví zajímavou scénu, která by také mohla song pozvednout. Jinak perfektní videoklip za mě - jsem ráda, že spojil síly s Wim Hofem. 🙂

Annabelle eurovision

Annabelle

Zaujal mě videoklip s Wim Hofem, alias ledovým mužem:)) Píseň je velmi typický popík, od Velké Británie jsem čekala přesně něco takového. Hodnotím spíše kladně, ačkoliv bych si podruhé sama od sebe skladbu doma nejspíš nepustila. Příjemná rádiovka, zda to bude stačit na Eurovizi, se necháme překvapit.

Tereza Holubová

Velké Británii tleskám! James Newman a jeho píseň My last breath mě bavila od začátku do konce. Příjemný hlas, fajn hudba a celkové pojetí klipu člověka dostane do dobré nálady. Držím Jamesovi palce!

Vítek Havliš

Vítek Havliš

A tak tohle se mi líbí… Moderní sound, skvělá melodie… Ale přesto tomu něco málo chybí. Konkrétně nějaká gradace by týhle písničce hodně slušela. Jinak ale opravdu moc pěkný. Další z mých letošních favoritů v soutěži. Teda, pokud to James Newman, mimochodem starší brácha známého Johna Newmana, naživo nezkazí…

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Joooo tohle je fajn, krásnej hlas, hezká písnička a čistá produkce (konečně zas trocha kytary, žehnám ti, Jamesi). Jen mě mrzí nevyužitej fór v refrénech, kdy je mezi slovy "last" a "breath" pokaždý stopka, tam bych narval něco nápaditějšího ve stylu New Rules od Duy Lipy a chrochtal bych blahem. Shout out to Wim Hof z klipu, pojďme se pro něj všichni na 20 vteřin zastavit a pořádně zhluboka prodýchat.

Jano Winkler

Aj Angličania čakajú na víťazstvo v Eurovízii už viac ako 20 rokov. Od roku 1997 kedy triumfovala Katrina Leskanich s Love shine a light ubehlo už veľa rokov. A nezmenili to ani hviezdy ako Jade Ewen, Engelbert Humperdinck či Bonnie Tyler. Ak použijú Angličania verziu z klipu tak to bude jedna z najkratších tohtoročných piesní. Hovorený úvod a záver ju ukráti o viac ako pol minútu. A to má James svojim prejavom čo ponúknuť . Pieseň sa bude dobre počúvať nielen doma z rádia ale aj na cestách v aute. A dúfam že zaujme aj divákov . Nech konečne pretrhnú Briti tie umiestnenia na konci súťažného poľa z posledných rokov.

George Hájek

Tady se trochu nudím, takový ohraný styl, něco takového jsem už slyšel. A popravdě bych od státu, který vyprodukoval nejlepší muzikanty světa, čekal víc.