Search
Close this search box.

Porota EC hodnotí španělskou píseň

Španělské národní kolo Eurovize vyhrál zpěvák Miki. V Tel Avivu zazpívá píseň La Venda.

Jak ho vidí naše porota ?

Eva Burešová

Tyhle jižanské rytmy mě vždycky dokážou perfektně dostat do skvělé nálady! Pozitivní píseň, sympaťák Miky a usměvavý slečny za ním! Super, tohle si najde určitě spoustu fanoušků. Jsem jednim z nich! La venda ya cayooo!!!!!

Instagram / Facebook

Annabelle

U Španělska jsem si chvilku říkala, jestli si z nás trochu nedělají srandu. Skladba je takový typický taneční hit , máte pocit, ze jste něco podobného už slyšeli stokrát. Zpěvák vypadá, ze zpívá karaoke v pět ráno v baru. Mě to pobavilo.

Facebook / Youtube / Instagram

Andrea Savane

Energická španělská taneční hudba, ale nezajímavá, splývající. Příjemná, neurazí, ale ničím výjimečná.

Ján Winkler

Na takúto pieseň čakal španielsky eurovízny divák už veľmi dlho. Veselá zábava od prvej sekundy kde kvalita spevu je žiaľ až druhoradá. Cieľ pobaviť divákov a tancovať tri minúty je viditeľný. Ideálny hit vo všetkých španielskych letoviskách. Možno aj čierny kôň tohto ročníka.

Vitek Havliš

A zase nerozumím ani slovo… Ale je to veselý, hopsavý… Všichni skáčou jak gumídci. Modelky skáčou, u toho hrajou na kytaru, bubny a harmoniku, zpěvák taky skáče a u toho se snaží zpívat, akorát mu trochu dělá problém to udýchat a v závěru už to trochu zavání srdeční zástavou. Ale jo, tohle se bude asi líbit.

Youtube / Instagram / Facebook

Mirek Ošlák

Miki s holkama prostě jen tak přiskotačil na pódium a budí pocit, že tam bude poskakovat tak dlouho, dokud neroztančí i tu poslední stařenku, která se opodál opírá o svoji pravnučku. Za to každopádně klobouk dolů. Jinak se jedná o typ písničky, kterou si na dovolené u moře pár puberťáků pouští pořád dokola. Mikiho zpěv ani image pro mě není ničím originální ale tyhle hopsandy hold docela frčí.

Youtube / Web / Instagram

Novinky