Search
Close this search box.

Porota EC hodnotí San Marino

V prvním semifinále bude soutěžit Serhat. Ten reprezentuje San Marino.

San Marino Serhat – Say Na Na Na

Ján Winkler

Starý známy Serhat opáť na Eurovízii. Rozprávačský prejav spevu ktorý kedysi preslávil Amandu Lear použil Serhat aj tohtoročnej ESC. Hneď po prvom vypočutí je jasné že hlavným cieľom piesne je vyvolať pozitívnu zábavu pri do nekonečna opakovanom na na na. Je to „ odrhovačka ako vyšitá“.Serhat s počtom na na na tuším prekonal aj rekord Massiel / 1968/ s la la la. Aj napriek tomu prajem San Marinu pri jubilejnej desiatej účasti druhé finále . Nech je spolu so španielom Miki s La Venda dobrá zábava.

Annabelle eurovision

Annabelle

Serhat Say nanana je taková klasicky chytlavá popovka, na mě opět strasně retro, zřejmě se to teď vrací, to je stejný jako s oblečením 😀 V klubu na povídání asi dobrý, na koncert bych určitě nešla.

Facebook / Youtube / Instagram

Vítek Havliš

Je zvláštní, že některé státy posílají současnou, moderní muziku a jiné šílenou odrhovačku, kterou by snad nepustili ani kolotočáři na Matějský. A přesně to je případ San Marina. Další zástupce eurovizního dna.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Retro! Osmdesátky v roce 2019… Roztančí, ale doufám, že nezvítězí…. Say na, na, na, já říkám no, no, no.

Státní opera Praha

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Už jsem se bál, že nikdo nepřijde se starou osvědčenou klasikou Na Na Na! Interpret ala švihák lázeňský s tak pohodářským hlasem a výrazem, že mi připomíná spíš nějakého sňatkového podvodníka. Píseň mi přijde spíš průměrná a kdybych si ji měl pustit znovu, tak jen kvůli tomu showmanovi v hlavní roli.

Youtube / Web / Instagram

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

San Marino – Ach ne.

Instagram / Facebook

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera