Search
Close this search box.

Porota EC hodnotí Nizozemsko

Favoritem na vítězství letošního ročníku Eurovize je Duncan. Co na něj říká naše porota?

Nizozemsko Duncan Laurence – Arcade

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Nizozemsko – Krása….,krása!! Emoce, zpěv…a to, že to intonačně nebude nic jednoduchého….
Bože, tahle píseň mě opravdu baví…..

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Dámy a pánové, seznamte se – vítěz Eurovision Song Contest 2019. Tohle je naprosto bez debat zatím to nejlepší, nejemotivnější a nejhezčí, co jsem letos v Eurovizi slyšel. A možná nejenom letos. Je úplně jedno, jestli si pustíte rádiovou verzi s videoklipem, nebo akustické živé vystoupení. Ačkoliv jsou tyhle dvě verze odlišné, jsou obě dokonalé. Jednoznačně můj favorit.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Krásné. Romantické. Tolik myšlenek a vzpomínek se honí hlavou při poslechu této krásné písně. Záleží, komu dají fanoušci přednost, zda šílenství z Irska, či romantice z Nizozemí?

Státní opera Praha

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Poklidná a tak trochu jiná píseň, což se cení a pro mnohé bude dobře zapamatovatelná. Ze začátku mi přišel zpěvák mírně nejistý ale to se po chvíli obrátilo a ve vysokých polohách se zjevně cítí jako doma. Ač to není úplně můj šálek čaje, tak se zajisté bude jednat o tu úspěšnější věc letošní Eurovize. Zejména ženské publikum dá tomu romantickému nádechu určitě zelenou.

Youtube / Web / Instagram

Annabelle eurovision

Annabelle

Duncan Laurence má v sobě hrozně moc emocí, který umí předat i přes monitor. Písnička krásná, jemná, miluju smyčce celkově, tohle jo!

Facebook / Youtube / Instagram

Ján Winkler

Neskutočných 44 rokov čaká Holandsko na víťazstvo. V roku 1975 vyhrala Getty Kaspers so skupinou Teach-In a odvtedy iba jedno umiestnenie na pomyselnom stupni víťazov. Tento rok si však pripravili víťazný materiál. Podmorská atmosféra v klipe , emócie a magická pieseň môžu konečne priniesť krajine tulipánov víťazstvo. Precítený prejav Duncana môže byť veľkou devízou na ceste k triumfu.

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa