Search
Close this search box.

Porota EC hodnotí Moldavsko

Naší porotě neunikla ani moldavská písnička Eurovize 2019.

Moldavsko Anna Odobescu – Stay

Annabelle eurovision

Annabelle

Moldava je strašně neoriginální, mám dojem, že jsem takových skladeb už slyšela stovky. Nebaví mě ani projev zpěvačky. Nuda.

Facebook / Youtube / Instagram

Eva Burešová

Eva Burešová

Anna má krásný, silný hlas. Podle mě, by s ním mohla trochu více pracovat, malovat..Nemá to pro mě žádný vývoj. Vokalisty by mohl někdo naučit jak se chovat na jevišti. Jejich povídání a upravování mě opravdu otravovalo. Ale jinak pěkné….

Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Typická romantická píseň, Anna má krásný hlas. Pokud by se opravdu hodnotil zpěv, má šanci. Ale v Eurovizi, konkrétně letos, obávám se, že se do mého pověstného finále bohužel nedostává. Takových písní je celá řada…

Státní opera Praha

Mirek Oliver porota Eurovize

Mirek Oliver

Skvělá zpěvačka se silným hlasem, která má i něco navíc, čím dokáže zaujmout. Skladba jako stvořená do této soutěže a asi má na to, aby oslovila hudební fanoušky z ostatních zemí. Jen mě tak úplně neoslovila, jak bych si přál. Asi proto, že podobných písní bylo složeno tolik, že už mi všechny příjdou tak trochu tuctové. Myslím si ale, že se alespoň s nějakým úspěchem určitě shledá.

Youtube / Web / Instagram

Ján Winkler

Klasická festivalovka. Po dvoch predchádzajúcich rokoch kedy Moldavsko prišlo so sviežimi songami je táto pieseň miernym sklamaním. Vlaňajšie vystúpenie tria DoReDos patrilo v histórii Eurovízie k najprepracovanejším v každom detaile . Anna spevácky nesklame no finále bude asi v nedohľadne .

Vítek Havliš

Jen to začalo, bylo mi jasné, co se bude v následujících třech minutách odehrávat… Uřvaná paní bude hulákat ze všech sil nějakou zamilovanou rýmovačku. A přesně to se stalo… „Stay, no matter what they say, it‘s now or never, it’s forever…“ Jak originální. Mám tušení, že letos to bude opravdu silný ročník.

Youtube / Instagram / Facebook

Novinky