Search
Close this search box.

Porota EC hodnotí litvu

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí:

The Roop – On Fire

 

Litevská píseň patří mezi favority! Je to první písnička u které se porota bavila.

 

Annabelle

Litva mě normálně baví! Klepala jsem si nohou do rytmu od prvních vteřin:) Chytlavá melodie, zpěvák má zajímavý vzhled- zvonáče jsou zpět! Ouyeah! Miluju to!

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Ano ano ano tak tohle je jeden z osobních favoritů a první song, kterej jsem si našel na Spotify a dal mu srdíčko! Na tomhle je všechno dobře, mega zábavnej výraz zpěváka, produkce jako by Billie Eilish s Finneasem měli rádi kytary, několik dobrejch hooků a skvělej bizarní taneček jako třešnička na dortu. Mňam mňam The Roop jdu si toho od nich pustit víc.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Velmi originální, neotřelé, zajímavé, chytlavé, od všeho něco. Muž středního věku je "on fire", melodie se vrývá pod kůži, člověka při poslechu roztančí. Troufám si odhadnout, že se bude v Rotterdamu líbit, určitě zaujme.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

No tak na tohle nějak nevím co říct... To je tak blbý, až je to dobrý  Zvukově písnička trochu připomíná Lost Frequencies, a vůbec není špatná. Trochu mi vadí ten lehce přehrávaný výraz, ale na druhou stranu je to něco, co rozhodně nepřeslechnete a ani nepřehlídnete. Protože ty tanečky tomu dávají korunu a v jednu chvíli doslova. Eurovizní publikum má rádo podivnosti, takže se možná ještě budeme divit. Ostatně víc než milion zhlédnutí na YouTube za 4 dny mluví samo za sebe.

Dea

"Tohle mě hodně baví!" To byla má první poznámka k prvnímu poslechu „On fire“ a stále mě hodně baví! Vaidotas má krásnou barvu hlasu, dobře intonuje, baví mě i jeho outfit, charisma a s tanečníky předvádí vtipnou choreografii. Kapela nezůstává pozadu, působí sourodě a místy tančí taky. Je to vystoupení, které si rozhodně budu pamatovat. Je vtipné, hravé, originální, chytlavé a kvalitní. Pěkně si pohráli i se světly, zkrátka to na mě celé působí vyladěně. Včetně toho, kolikrát zpěvák na sekundu přesně odloží mikrofon a vezme zpět jakoby nic. 🙂 Souzním i s textem a celkově ve mně song vyvolává dobrou náladu, kdy se usmívám od začátku do konce. ... "And I will do what I can Just to be a better man" ... Tato electro-indie kapela dominovala s “On Fire” také litevskému žebříčku Spotify. Nevím, jestli s takto unikátním zvukem vyhrají Eurovizi, ale rozhodně věřím ve skvělé umístění! Píseň i vystoupení je za mne skvělé a já si jdu zkusit jejich choregrafii. :))

George Hájek

Litva: Litva zaručeně pobavila nejvíc, projev a tanec zpěváka vyníkající. Fakt jsem se bavil.

Tereza Holubová

Litva: Skupině The Roop tleskám! Píseň On fire mě neuvěřitelně bavila. Celkový dobrý dojem podtrhl originální tanec zpěváka a samozřejmě jeho velmi příjemný hlas, který člověku neleze na nervy. The Roop jsou zatím moji největší favorité! h

Jano Winkler

Baví ma to hneď od začiatku. Charizmatický spevák , ktorý k danej piesni nepotrebuje ani špeciálny spevácky výkon. Jeho tanec bude tancovať so skupinou celá Ahoy aréna v Rotterdame. I keď skrížené ruky nad hlavou sme videli už vlani od francúzskeho speváka. A snáď sa vo finále dostanú The ROOP aj vyššie ako v posledných rokoch populárny Donny Montell / 2016 -9.miesto/