Search
Close this search box.

Porota EC hodnotí Bena Doliće

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí:

Ben Dolic – Violent Thing

 

Tereza Holubová

Píseň Violent thing se mi líbí. Má šťávu a člověka zvedne ze židle. Taktéž videoklip se vydařil a udrží divákovu pozornost. Jediná věc, u které jsem se hned zpočátku pozastavila, je hlas zpěváka. Kdybych nevěděla, že se jedná o muže, na sto procent bych si myslela, že zpívá žena. Ale vlastně mi tento fakt nijak nevadí. Možná právě touto netypickou barvou hlasu je Ben Dolic výjimečný.

Dea

Pěkná klubová taneční píseň. Příjemný falzet. Velmi dobrá produkce. Violent Thing vybrala stočlenná německá porota a také odborná mezinárodní porota, která byla složená z 20 hudebních profesionálů. Song je chytlavý, energický, fresh... Vystoupení bude podle mě taky stát za to. Choreografii, pravděpodobně v party stylu, už nyní pro Bena připravuje Marty Kudelka, který dělal choreo např. i pro Justina Timberlaka. Myslím, že tenhle song si povede velmi dobře.

Annabelle eurovision

Annabelle

Zprvu jsem si to pustila bez klipu a myslela jsem, že to zpívá dívka 😀 Zženštilý hlásek je na mě asi až moc, a ačkoliv nemůžu říct, že by se písnička vůbec nelíbila, hrozně to postrádá originalitu. Zdá se mi, že se dnes podobné skladby chrlí jak na běžícím páse, a konkrétně v Eurovizi bych o to více čekala něco, co mě překvapí.

Andrea Savane

Andrea Savane

Pohledný mladík, sametový hlas, takový Justine Timberlake, hodně fanynek se chytí, o tom není pochyb. Píseň je chytlavá, svěží a zajisté upoutá pozornost.

George Hájek

Á Německý Justin. A není to špatný, Němci umí precizně kopírovat a vyrobit cokoli, takže to občas zní i líp než originální pan Bieber. Píseň rozhýbe, to je důležitý. Hodnotím kladně:)

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Po Litvě a Benovi třetí věc, kterou ve Spotify obšťastním srdíčkem. Chytlavá písnička, super produkce, skvělej hlas zpěváka, za mě v pořádku. Zatím asi největší hit, jakej eurocontest vyplodil, umím si to představit v jakýkoliv charts po celým světě. Dejte si to do uší, don't tell your maama a jděte kalit.

Vítek Havliš

Německo v posledních letech posílalo do Eurovize jednu nudu za druhou. Letos se zařadilo mezi země, které pochopily, že by to chtělo něco modernějšího. A za mě super. Ben má sice hlásek jak dvanáctiletá holka, ale na studiové nahrávce mu to zpívá hezky. Naživo to může být buď super anebo totální průšvih. Písnička mě taky hodně baví, a i když to asi na vítězství stačit nebude, tak myslím, že po loňském propadáku má Německo našlápnuto docela slušně.

Jano Winkler

Pieseň som najprv počul a až potom videl video. A rozmýšľal až do refrénu či to spieva žena alebo muž. Nemci úplne zmenili ich eurovízny štýl. Toto že je nemecká eurovízna produkcia ? Mix Biebera a Timberlaka zarezonuje viacerým nielen mne. No popri veľa baladám ktoré boli doteraz prezentované je to skvelé tanečné osvieženie. A o to im asi tento rok išlo.Upustili od národného kola , čo prinieslo medzi eurovíznymi fanúšikmi vlnu nevôle a interpreta iba oznámili v krátkom TV šote.Podobne ako Angličania aj Nemci by radi opäť víťazstvo. Veď krajina ktorá má najviac účastí na ESC vyhrala doteraz iba dvakrát a to Nicole /1982/ a Lena /2010/. Ben by mohol iba prekvapiť.