Porota EC hodnotí Belgii

Jak si vedla Belgie v hodnocení naší poroty?

Belgie Eliot – Wake Up

Vítek Havliš

Belgie mě v posledních letech vždycky příjemně překvapila… A letos znovu nezklamala. Song má skvělou náladu, moderní zvuk a vůbec by mi nevadilo tohle slyšet z rádia. Jsem moc zvědavej, jak bude Eliot zpívat naživo. Takhle si každopádně představuju písničku do finále Eurovision Song Contest roku 2019. A ne ty zoufalce, kteří se zasekli někde v roce 1994.

Youtube / Instagram / Facebook

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Wake up – Super. Eliot mě baví. Zajímavá barva hlasu a píseň má v sobě zvláští tajemno. Moc se těším jak bude znít píseň naživo.

Instagram / Facebook

Mirek Olšák porota Eurovize

Mirek Oliver

Podle mého názoru má písnička velký potenciál dostat se v soutěži někam hodně vysoko. Je dobrá po všech stránkách. Zajímavý hlas interpreta, rádoby bojovný text, dobře složená a zapamatovatelná hudba. Vůbec mi nevadí ponurá atmosféra celého videa – naopak, stojící dav zvýrazňuje bojovnost této skladby. Věřím, že finálové hodnocení pro Belgii bude vysoké.

Youtube / Web / Instagram

Annabelle eurovision

Annabelle

Mě u Belgie vyloženě mrzí, že píseň není ve Francouzštině. Je to takový příjemný moderní popík, ale stylově se mi k mé rodné zemi moc nehodí:))

Facebook / Youtube / Instagram

Ján Winkler

Belgičania súťažia v posledných rokoch s prevažne mladými interpretmi bez medzinárodných skúseností. Blanche /2017/ získala štvrté miesto a ten istý skladateľ napísal tento rok pieseň aj pre Eliota. V obidvoch prípadoch ide o piesne kde netreba predviesť veľké spevácke výkony , no mladých poslucháčov takýto štýl piesne oslovuje. Či zaujme Eliot ako Blanche uvidíme v Tel Avive. V medzihre mi melódia to trochu pripomína slávnu skupinu Police , video spracovanie v náznakoch zase pieseň Martiny Bárta.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Belgie Eliot – Wake Up Velice zajímavé, mystické, dramatické, mně se to líbí. Záleží, zda potemnělá atmosféra belgického zástupce zaujme v Tel Avivu.

Státní opera Praha

DALŠÍ NOVINKY

Porota hodnotí Damira z Chorvatska

Hvězdná porota EuroContestu hodnotí Damir Kedžo – Divlji Vjetre Annabelle Damir Kedžo- Příšernáááá nuda! Ale jakože ultra nuda. Nemůžu najít nic, co bych pochválila a tudíž hodnotím celek jedním slovem NUDA! Jano Winkler Potešilo ma že sa Chorváti opäť vrátili na Eurovíziu k interpretácií piesne v rodnom jazyku. Piesňam a

Porota EC hodnotí UK

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí: James Newman – My Last Breath https://www.youtube.com/watch?v=6iS-lV909T4&feature=emb_title Andrea Savane Text písně je velmi dojemný, příběh k zamyšlení. Velká Británie mě letos příjemně překvapila, moderní pop, ale na nejvyšší příčky podle mého názoru mířit nebude. Dea I’d give you my last breath… Píseň je o nehynoucí lásce,

Eurovision: Europe Shine A Light na ČT art

Nejeden fanoušek Eurovize těžce nesl informaci o zrušení letošního ročníku Eurovision Song Contest. Malou náhradou za zrušený pořad má být Eurovision: Europe Shine A Light. Mimořádnou show bude vyrábět nizozemská televize a bude se vysílat napříč Evropou. Jak našemu webu exkluzivně potvrdila paní Kapounová. Česká televize se k pořadu připojí

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn