Search
Close this search box.

Porota EC hodnotí Belgii

Jak si vedla Belgie v hodnocení naší poroty?

Belgie Eliot – Wake Up

Vítek Havliš

Belgie mě v posledních letech vždycky příjemně překvapila… A letos znovu nezklamala. Song má skvělou náladu, moderní zvuk a vůbec by mi nevadilo tohle slyšet z rádia. Jsem moc zvědavej, jak bude Eliot zpívat naživo. Takhle si každopádně představuju písničku do finále Eurovision Song Contest roku 2019. A ne ty zoufalce, kteří se zasekli někde v roce 1994.

Youtube / Instagram / Facebook

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Wake up – Super. Eliot mě baví. Zajímavá barva hlasu a píseň má v sobě zvláští tajemno. Moc se těším jak bude znít píseň naživo.

Instagram / Facebook

Mirek Olšák porota Eurovize

Mirek Oliver

Podle mého názoru má písnička velký potenciál dostat se v soutěži někam hodně vysoko. Je dobrá po všech stránkách. Zajímavý hlas interpreta, rádoby bojovný text, dobře složená a zapamatovatelná hudba. Vůbec mi nevadí ponurá atmosféra celého videa – naopak, stojící dav zvýrazňuje bojovnost této skladby. Věřím, že finálové hodnocení pro Belgii bude vysoké.

Youtube / Web / Instagram

Annabelle eurovision

Annabelle

Mě u Belgie vyloženě mrzí, že píseň není ve Francouzštině. Je to takový příjemný moderní popík, ale stylově se mi k mé rodné zemi moc nehodí:))

Facebook / Youtube / Instagram

Ján Winkler

Belgičania súťažia v posledných rokoch s prevažne mladými interpretmi bez medzinárodných skúseností. Blanche /2017/ získala štvrté miesto a ten istý skladateľ napísal tento rok pieseň aj pre Eliota. V obidvoch prípadoch ide o piesne kde netreba predviesť veľké spevácke výkony , no mladých poslucháčov takýto štýl piesne oslovuje. Či zaujme Eliot ako Blanche uvidíme v Tel Avive. V medzihre mi melódia to trochu pripomína slávnu skupinu Police , video spracovanie v náznakoch zase pieseň Martiny Bárta.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Belgie Eliot – Wake Up Velice zajímavé, mystické, dramatické, mně se to líbí. Záleží, zda potemnělá atmosféra belgického zástupce zaujme v Tel Avivu.

Státní opera Praha

Novinky