Porota EC hodnotí Belgii

Jak si vedla Belgie v hodnocení naší poroty?

Belgie Eliot – Wake Up

Vítek Havliš

Belgie mě v posledních letech vždycky příjemně překvapila… A letos znovu nezklamala. Song má skvělou náladu, moderní zvuk a vůbec by mi nevadilo tohle slyšet z rádia. Jsem moc zvědavej, jak bude Eliot zpívat naživo. Takhle si každopádně představuju písničku do finále Eurovision Song Contest roku 2019. A ne ty zoufalce, kteří se zasekli někde v roce 1994.

Youtube / Instagram / Facebook

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Wake up – Super. Eliot mě baví. Zajímavá barva hlasu a píseň má v sobě zvláští tajemno. Moc se těším jak bude znít píseň naživo.

Instagram / Facebook

Mirek Olšák porota Eurovize

Mirek Oliver

Podle mého názoru má písnička velký potenciál dostat se v soutěži někam hodně vysoko. Je dobrá po všech stránkách. Zajímavý hlas interpreta, rádoby bojovný text, dobře složená a zapamatovatelná hudba. Vůbec mi nevadí ponurá atmosféra celého videa – naopak, stojící dav zvýrazňuje bojovnost této skladby. Věřím, že finálové hodnocení pro Belgii bude vysoké.

Youtube / Web / Instagram

Annabelle eurovision

Annabelle

Mě u Belgie vyloženě mrzí, že píseň není ve Francouzštině. Je to takový příjemný moderní popík, ale stylově se mi k mé rodné zemi moc nehodí:))

Facebook / Youtube / Instagram

Ján Winkler

Belgičania súťažia v posledných rokoch s prevažne mladými interpretmi bez medzinárodných skúseností. Blanche /2017/ získala štvrté miesto a ten istý skladateľ napísal tento rok pieseň aj pre Eliota. V obidvoch prípadoch ide o piesne kde netreba predviesť veľké spevácke výkony , no mladých poslucháčov takýto štýl piesne oslovuje. Či zaujme Eliot ako Blanche uvidíme v Tel Avive. V medzihre mi melódia to trochu pripomína slávnu skupinu Police , video spracovanie v náznakoch zase pieseň Martiny Bárta.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Belgie Eliot – Wake Up Velice zajímavé, mystické, dramatické, mně se to líbí. Záleží, zda potemnělá atmosféra belgického zástupce zaujme v Tel Avivu.

Státní opera Praha

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko