Search
Close this search box.

Podrobnosti k Eurovizi 2021

Nizozemská televize dnes na tiskové konferenci přiblížila možnosti pořádání Eurovize 2021.

Hlavním cílem je. aby nadcházející ročník Eurovision Song Contest 2021 proběhl již bez komplikací a byl znám další vítěz téhle oblíbené soutěže. Ve hře jsou čtyři možné scénáře, jak by mohlo vypadal finále Eurovision Song Contest 2021.

Možnost A:

Soutěž by se konala jak ji známe, bez omezení. Jednou z pomínek je i vakcína, nebo léky protiKORONAVIRU, ale tahle možnost je stále aktuální.

Možnost B:

Lidé by museli dodržovat vzdálenosti 1,5m od sebe. Snažit se dodržovat hygienické podmínky stanovené organizátorem soutěže. Ale vše by opět proběhlo přímo v Rotterdamu. počet členů jednotlivých delegací by však byl omezen. V hale by bylo méně lidí, ostatním by byly vráceny peníze za vstupné.

Možnost C:

Vystoupení bez diváků přímo v hale. Delegace budou vystupovat přímo v Rotterdamu, všechno proběhne živě. Pokud by některá delegace nemohla cestovat přímo do Rotterdamu, vystoupení by se konalo v národní televizi. Diváci by však mohli sledovat přenos na otevřeném prostranství.

Možnost D:

Soutěž písní Eurovize by se konala přes telemost z národních televizních studii. Vystoupení by byla z národních televizí živě.

Která možnost bude využita se rozhodne začátkem roku 2021. Všichni ale věří, že se delegace sejdou přímo v Rotterdamu.

Dále bylo oznámeno, že se nemění se scéna, slogan, ani trojice moderátorů.

Českou republiku bude na Eurovision Song Contest v Rotterdamu reprezentovat Benny Cristo. Soutěžní písnička bude vybrána později. Benny měl naši zemi reprezentovat již na letošním ročníku Eurovize. Ta však byla z důvodů celosvětové pandemie koronaviru zrušena. Nová opatření jsou již nastavena tak, aby se soutěž zrušit nedala.

Více na Eurovision.tv

Novinky