Podrobnosti k Eurovizi 2021

Nizozemská televize dnes na tiskové konferenci přiblížila možnosti pořádání Eurovize 2021.

Hlavním cílem je. aby nadcházející ročník Eurovision Song Contest 2021 proběhl již bez komplikací a byl znám další vítěz téhle oblíbené soutěže. Ve hře jsou čtyři možné scénáře, jak by mohlo vypadal finále Eurovision Song Contest 2021.

Možnost A:

Soutěž by se konala jak ji známe, bez omezení. Jednou z pomínek je i vakcína, nebo léky protiKORONAVIRU, ale tahle možnost je stále aktuální.

Možnost B:

Lidé by museli dodržovat vzdálenosti 1,5m od sebe. Snažit se dodržovat hygienické podmínky stanovené organizátorem soutěže. Ale vše by opět proběhlo přímo v Rotterdamu. počet členů jednotlivých delegací by však byl omezen. V hale by bylo méně lidí, ostatním by byly vráceny peníze za vstupné.

Možnost C:

Vystoupení bez diváků přímo v hale. Delegace budou vystupovat přímo v Rotterdamu, všechno proběhne živě. Pokud by některá delegace nemohla cestovat přímo do Rotterdamu, vystoupení by se konalo v národní televizi. Diváci by však mohli sledovat přenos na otevřeném prostranství.

Možnost D:

Soutěž písní Eurovize by se konala přes telemost z národních televizních studii. Vystoupení by byla z národních televizí živě.

Která možnost bude využita se rozhodne začátkem roku 2021. Všichni ale věří, že se delegace sejdou přímo v Rotterdamu.

Dále bylo oznámeno, že se nemění se scéna, slogan, ani trojice moderátorů.

Českou republiku bude na Eurovision Song Contest v Rotterdamu reprezentovat Benny Cristo. Soutěžní písnička bude vybrána později. Benny měl naši zemi reprezentovat již na letošním ročníku Eurovize. Ta však byla z důvodů celosvětové pandemie koronaviru zrušena. Nová opatření jsou již nastavena tak, aby se soutěž zrušit nedala.

Více na Eurovision.tv

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko