Search
Close this search box.

Po roční přestávce opět zvolíme EuroVizní HIT.

 

Prostřednictvím EuroContest.cz můžete zvolit Eurovizní hit 2017. Anketu pořádá EuroContest.cz.

V minulosti byly součástí ankety hvězdné osobnosti. V porotě seděla třeba Eva DeCastelo, Vítek Havliš, Ladislav Šticha, samozřejmě nesmíme zapomenout na Jána Winklera. Součástí poroty bylo i několik tváří rádií Kiss.

V roce 2013 se vítězkou ankety stala Valentýna Monetta, malá cena ji byla předána ve Švédsku. Také vítěz letošní ankety si převezme malou cenu, kterou mu předají členové EuroContest.cz

Hlasování bude kombinované a vítězná píseň bude vybrána na základě této kombinace. Hlasovat bude možno několika způsoby. A to veřejně v anketě Eurovizní hit, ale také pomocí zaslání vaší TOP 10 na email pekobi@eurocontest.cz. Vaše TOP 10 musí být jasná a email musí obsahovat jméno, příjmení, fotografii a souhlas se zveřejněním. Předmět zprávy: Eurovizní Hit.

Do ankety budou zahrnuty výsledky námi oslovených lidí, jejich jména ovšem zveřejníme až po uzavření ankety. Bude to takzvaná tajná porota.

Pozor, hlasovat také můžete pro Českou reprezentantku Martinu Bárta, která na letošním ročníku zpívá písničku My Turn.

Vaše hlasy na email zasílejte nejpozději do 15. dubna a to včetně tohoto data. Veřejné hlasování v anketě bude probíhat také do 15. dubna.

Těšíme se na Vaše hlasy.

Novinky