Search
Close this search box.

Okem Vojtěcha Šenkýře

  Také dnes jsem pro Vás sledoval dění na Eurovision Song Contest 2016. A musím se přiznat, že hned ráno jsem měl jasno, na koho se dnes zaměřím.

  Co se vám vybaví, když se řekne Nicholas Bernard James Adam Byrne, Jr. ? Nicky Byrne působil 14 let ve skupině Westlife, nyní bude se svým songen SUNLIGHT reprezentovat IRSKO v Eurovision Song Contest 2016. První zkouška proběhla celkem nejistě. Vypadalo to, jako by nebyl spokojen s umístěním kamer, což bylo celkem zbytečné. 14 let zkušeností ve skupině Westlife udělalo své! Tomu odpovídala i scéna. Efektně barevné pozadí, ani práce světel nenapraví fakt, že Nicky na scéně pouze „stojí a zpívá“. Přitom je to celkem škoda. Nicky umí velmi obstojně tančit, ne nadarmo byl také v taneční soutěži SCD (Strictly Come Dancing).

  Závěrem ještě poznámka k Bělorusku, všichni fanoušci dnes s napětím sledovali, jestli Ivan bude na pódiu nahý, nebo oblečený. Můžu Vás uklidnit, Ivan zůstane oblečený.

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera