Search
Close this search box.

Okem Vojtěcha Šenkýře

   Máme za sebou druhý den zkoušek a já si opět dovolím nabídnout svůj pohled na dnešní dění. A nemůžu začít jinak než naším želízkem v ohni. Za Česko bude letos soutěžit Gabriela Gunčíková a ta dnes měla první zkoušku.

   O vystoupení Gabky bych mohl mluvit dlouho. Slyšel jsem nahrávku, slyšel jsem I STAND i A CAPPELLA ve Zlíně, slyšel jsem i videa z vystoupení. Plno lidí se mě na to ptalo a já musím říct, že s vokalisty to zní daleko velkolepěji než na oficiální nahrávce. Také pozadí tomu dodává potřebný efekt. Text je krásný a anglicky, většina by mu tedy měla rozumět, takže pokud v tom budou potřebné emoce, což Gabriela umí, letošní finále by nemělo být problémem . Gabriele to všichni přejeme. Svůj vzkaz pro Gábinu nechal u mě i Ken Tamplin a co v něm bylo? To se brzy dozvíte.

   Gabriela byla dnes na místě odměněna velkým potleskem. Ochotně se fotila i s fanoušky. V tiskovém centru se dnes objevila dokonce i informace, že to nejlepší z dnešního dne nebylo na konec, ale hned na začátku.

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera