O ESC mají zájem tři města

O pořádání Eurovize 2019 mají zájem 3 izraelská města.

 

Izraelská televize určila 17. červenec jako den, do kdy bylo možné zasílat přihlášky na pořádání Eurovision Song Contest 2019. Původně se očekávalo, že bude velký zájem, jelikož každé město v Izraeli chtělo pořádat hudební soutěž Eurovize.  Izraelská média však naznačují, že přihlášku podala jen 3 města. Konkrétně by se mělo jednat o Jeruzalém, Tel Aviv a Ejlat.

Momentálně je mírně favorizovaný Tel Aviv. Město údajně splňuje všechny podmínky, které si stanovila Izraelská televize. Má dokonce krytou halu a poblíž je možnost mít i tiskovou halu.

Izraelští představitelé by zase rádi Eurovizi viděli v Jeruzalémě. Tam by však mohlo být hned několik problémů. Jeruzalém nechce povolit konání zkoušek během šábesu. Nejvyšší rabín si nepřeje, aby došlo k pořádání soutěže ve městě.

Nejméně pravděpodobný je momentálně Ejlat. Město sice slibuje nezapomenutelný zážitek. Eurovision Song Contest by se totiž mohla konat přímo na pláži.

Původně se o pořádání měla ucházet také Haifa, ale dnes vyšlo najevo, že Haifa svoji přihlášku neposlala. Pořadatelské město budeme znát nejpozději do konce srpna.

Aktuálně není k dispozici žádná anketa

zdroj Walla

DALŠÍ NOVINKY

Porota EC hodnotí UK

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí: James Newman – My Last Breath https://www.youtube.com/watch?v=6iS-lV909T4&feature=emb_title Andrea Savane Text písně je velmi dojemný, příběh k zamyšlení. Velká Británie mě letos příjemně překvapila, moderní pop, ale na nejvyšší příčky podle mého názoru mířit nebude. Dea I’d give you my last breath… Píseň je o nehynoucí lásce,

Eurovision: Europe Shine A Light na ČT art

Nejeden fanoušek Eurovize těžce nesl informaci o zrušení letošního ročníku Eurovision Song Contest. Malou náhradou za zrušený pořad má být Eurovision: Europe Shine A Light. Mimořádnou show bude vyrábět nizozemská televize a bude se vysílat napříč Evropou. Jak našemu webu exkluzivně potvrdila paní Kapounová. Česká televize se k pořadu připojí

AVROTROS odvysílá náhradní show

Nizozemská televize dnes potvrdila, že bude vyrábět náhradní show, jako alternativu za zrušenou Eurovizi 2020. Náhradní program se jmenuje Eurovision: Europe Shine A Light, bude takovým světlem naděje pro všechny fanoušky Eurovize. Pořad budou moderovat moderátoři zrušeného letošního ročníku. Show se bude vysílat 16. května a představí všech 41 písní

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn