Kdo vyhraje Eurovision Song Contest 2017? Podle sázkových kanceláří to bude Itálie

Říkáte si, že se sází jen na sportovní akce? Není tomu tak. Každoročně na začátku roku sázkové kanceláře vypisují kurzy na vítěze ESC. Podle průběžných kurzů se předpokládá boj mezi Itálii, Bulharskem, Švédskem, Portugalskem a Belgií. Největší naděje se dává Itálii, která s kurzem 2,1 na vítězství utíká svým soupeřům, jelikož druhé Bulharsko má kurz až 6,2 na vítězství.

Nemusíte si vsázet rovnou na vítěze, ale je možnost si vsadit na desítku postupujících z každého semifinále. Nebo na to, kdo se dostane ve finále do TOP 10.

A jakou šanci má podle sázkařů Česká republika? S kurzem 100,5 na vítězství se řadíme na dno tabulky, na 40. místo. To dokazují i kurzy z našeho semifinále, kde bychom se podle sázkových kanceláří měli umístit na předposledním místě. Letos to tedy na postup do finále nevypadá.

Samozřejmě nikde není napsáno, že to opravdu tak bude. Když se podíváme na sázky z minulých ročníků, tak loňská vítězka Jamala měla skončit na třetím místě a favoritem bylo považováno Rusko, které si ve skutečnosti vyměnilo umístění s vítěznou Ukrajinou. Ale obsazení TOP 3 bylo přesné a také naše čísla v semifinále nám přisuzovala místo ve finále.

Kurzy se mění každým dnem, ale výrazněji se budou měnit po odvysílání obou semifinálových večerů. Můžeme jen doufat, že se sázkaři mýlí a Česká republika se letos opět dostane do finále.

zdroj: http://eurovisionworld.com/?odds=eurovision

 

DALŠÍ NOVINKY

Spevák Josef Vojtek oslavuje

Deň otcov pripadá v  roku 2020 v Čechách aj na Slovensku na 21.6.2020. A práve tento deň oslavuje päťnásobný otec narodeniny s dvoma číslicami 5. Vekom najstarší člen skupiny Kabát spevák Josef Vojtek sa narodil 21.6.1965 a dnes má 55 rokov. Okrem gratulácie nášho webu k narodeninám som využil tento dátum ako spomienku na eurovízne účinkovanie Kabátu

EBU mění pravidla Eurovize 2021

Nový výkonný producent Eurovision Song Contest oznámil změnu pravidel. Martin Österdahl nový supervizor soutěže Eurovize dnes oznámil, že se pro rok 2021 ruší pravidlo živě zpívaných vokálů. Jednotlivé delegace mohou doprovodné vokály používat ze záznamu. Počet vokalistů není nijak limitován. Je to hned z několika důvodů, vysílací společnosti budou moci

Eurovize 2021 zná svůj datum

Evropská vysílací unie společně s nizozemskou televizí AVROTROS zveřejnila datum Eurovisionn Song Contest 2021. Každý fanoušek Eurovize letos oplakal zrušení téhle soutěže. Nyní však již opět máme důvod k radosti. Nizozemsko již oznámilo termín soutěže. Finále se bude konat 22. května. První semifinále proběhne 18. května druhé semifinále se bude

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn