Kdo vyhraje Eurovision Song Contest 2017? Podle sázkových kanceláří to bude Itálie

Říkáte si, že se sází jen na sportovní akce? Není tomu tak. Každoročně na začátku roku sázkové kanceláře vypisují kurzy na vítěze ESC. Podle průběžných kurzů se předpokládá boj mezi Itálii, Bulharskem, Švédskem, Portugalskem a Belgií. Největší naděje se dává Itálii, která s kurzem 2,1 na vítězství utíká svým soupeřům, jelikož druhé Bulharsko má kurz až 6,2 na vítězství.

Nemusíte si vsázet rovnou na vítěze, ale je možnost si vsadit na desítku postupujících z každého semifinále. Nebo na to, kdo se dostane ve finále do TOP 10.

A jakou šanci má podle sázkařů Česká republika? S kurzem 100,5 na vítězství se řadíme na dno tabulky, na 40. místo. To dokazují i kurzy z našeho semifinále, kde bychom se podle sázkových kanceláří měli umístit na předposledním místě. Letos to tedy na postup do finále nevypadá.

Samozřejmě nikde není napsáno, že to opravdu tak bude. Když se podíváme na sázky z minulých ročníků, tak loňská vítězka Jamala měla skončit na třetím místě a favoritem bylo považováno Rusko, které si ve skutečnosti vyměnilo umístění s vítěznou Ukrajinou. Ale obsazení TOP 3 bylo přesné a také naše čísla v semifinále nám přisuzovala místo ve finále.

Kurzy se mění každým dnem, ale výrazněji se budou měnit po odvysílání obou semifinálových večerů. Můžeme jen doufat, že se sázkaři mýlí a Česká republika se letos opět dostane do finále.

zdroj: http://eurovisionworld.com/?odds=eurovision

 

DOPORUČUJEME

Eliška Mrázová v TV San Marino

Jak jsme se Vás již na našem webu informovali, Eliška Mrázová postoupila do semifinále Una

Eurovize Extra

Eliška Mrázová na Eurovizi za San Marino?

San Marino dnes zveřejnilo 60 semifinalistů, kteří budou bojovat o postup do národního finále Eurovize.

Eurovize Extra

Finále Infevision bude 15. ledna

Eurocontest.cz se letos opět připojil k Infevision Song Contest. naši zemi reprezentovala kapela HC3. Letošní

Česko Extra INFE Network ESC