INFEVISION Video Contest Czech Republic

Petr

Před týdny jsme prostřednictvím národního kola vybrali naši písničku do soutěže Infevision (soutěž pořádána fanclubem Eurovize). Nyní probíhá mezinárodní hlasování.

EuroContest.cz loni vyhrál hlasování INFEVISION a to díky písničce Me Gusta od Mikolase Josefa. Letos tak náš web pořádá celoevropské finále. Výsledky budou 13. prosince. Letošního ročníku se aktivně účastní 19 zemi. Což je dosavadní rekord soutěže. Poprvé v historii soutěží Moldavský fanklub.

Češi můžou v mezinárodním kole Infevision hlasovat dvěma způsoby. Probíhá mezinárodní online hlasování a to pak bude přičteno jako další země. ZDE ODKAZ.

Čekám na vaši top 10 INFEVISION, tu je nutné zaslat na email petr@eurocontest.cz předmět INFEVISION 2019, nebo do zprávy na facebooku, popřípadě instagramu. Pozor nelze hlasovat pro naši zemi! Jeden z Vás, který zašle svoji TOP 10 získá právo vyhlásit výsledky.

Přihlášené země:

 1. Austrálie
 2. Ázerbájdžán
 3. Bělorusko
 4. Česko
 5. Gruzie
 6. Itálie
 7. Kypr
 8. Maďarsko
 9. Mexiko
 10. Moldavsko
 11. Německo
 12. Polsko
 13. Řecko
 14. Severní Makedonie
 15. Slovensko
 16. Slovinsko
 17. Turecko
 18. Ukrajina
 19. Venezuela
Next Post

Švédsko odtajní účastníky Melfestu koncem listopadu

Mezi nejsledovanější televizní pořady ve Švédsku patří Melodifestivalen. Národní kolo Eurovize. To nebude na televizních obrazovkách SVT1 chybět ani v roce 2020. Vítěz opět získá právo reprezentovat Švédsko na největší hudební soutěži Eurovision Song Contest. soutěž bude pořádat nizozemský Rotterdam. Švédská televize nyní odtajnila, že účastníky odhalí již koncem listopadu […]