Search
Close this search box.

INFEvision video contest 2019 národní finále

Eurocontest.cz letos pořádá INFEvision Video Contest 2019. Jedná se o soutěž fanklubů Eurovize.

Loňské finále vyhrál Mikolas Josef a i díky tomu se náš web stal pořadatelem soutěže. Do národního kola Infevision bylo vybráno 10 písní. Hlasování bude probíhat několik způsoby, tak aby byla vybrána co nejlepší písnička.

EuroContest.cz se letos rozhodl dát šanci spíše mladým neokoukaným tvářím. V INFEVISION nás již v minulosti reprezentovala Lucie Vondráčková, nebo třeba Leona Šenková. A také Eva Burešová, ta je opět nominována do národního kola.

V národním kole INFEvision (soutěž fanklubů Eurovize), se ukážou také tři glosátoři a členové poroty EuroContestu, Annabelle, Eva Burešová, Mirek Oliver.

Nemůžou chybět ani Lake Malawi, kapela reprezentovala letos Česko na Eurovizi. Náš web si vybral jednu starší, ale dobou píseň.

V národním kole INFEvision Video Contest soutěží také Jakub Ondra, který v loňském roce vyhrál hlasování diváků ESCZ 2019. Představujeme také pět nováčků Kateie Kei, Olga Lounová & Noid, Petr Kutheil, Tereza Holubová, Mydy Rabycat. Jedná se o nominované písně prostřednictvím naší stránky na FB.

Již dnes se můžete těšit na soutěžní písně.

Novinky