INFEvision video contest 2019 národní finále

Eurocontest.cz letos pořádá INFEvision Video Contest 2019. Jedná se o soutěž fanklubů Eurovize.

Loňské finále vyhrál Mikolas Josef a i díky tomu se náš web stal pořadatelem soutěže. Do národního kola Infevision bylo vybráno 10 písní. Hlasování bude probíhat několik způsoby, tak aby byla vybrána co nejlepší písnička.

EuroContest.cz se letos rozhodl dát šanci spíše mladým neokoukaným tvářím. V INFEVISION nás již v minulosti reprezentovala Lucie Vondráčková, nebo třeba Leona Šenková. A také Eva Burešová, ta je opět nominována do národního kola.

V národním kole INFEvision (soutěž fanklubů Eurovize), se ukážou také tři glosátoři a členové poroty EuroContestu, Annabelle, Eva Burešová, Mirek Oliver.

Nemůžou chybět ani Lake Malawi, kapela reprezentovala letos Česko na Eurovizi. Náš web si vybral jednu starší, ale dobou píseň.

V národním kole INFEvision Video Contest soutěží také Jakub Ondra, který v loňském roce vyhrál hlasování diváků ESCZ 2019. Představujeme také pět nováčků Kateie Kei, Olga Lounová & Noid, Petr Kutheil, Tereza Holubová, Mydy Rabycat. Jedná se o nominované písně prostřednictvím naší stránky na FB.

Již dnes se můžete těšit na soutěžní písně.

DALŠÍ NOVINKY

Jano Winkler

Pohľad späť o desať rokov – ESC 2010

Akoby to bolo včera čo slovenský ale aj český rozhlasový éter zaplavila pieseň Horehronie v podaní Kristíny. Teraz si od jej účasti na ESC 2010 v Oslo pripomíname už desiate výročie. Vystúpeniu v Oslo predchádzalo víťazstvo v domácom kole Eurovision Song Contest Slovakia 2010. Z množstva prihlásených piesní bolo postupne do šesť štvrťfinále vybratých 60

Jak dopadla ruská písnička?

Poslední písničkou byl song od Little Big z Ruska. Tereza Holubová Tak tohle byl skvělej úlet! Dlouho jsem se takhle u písně nepobavila. Rusko poslalo do soutěže skupinu Little big, u které člověk neví, jestli to interpreti myslí vážně, nebo si dělají jen legraci. Každopádně videoklip i písnička byli opravdu

Porota hodnotí San Marino

Porota ohodnotila San Marino . Vítek Havliš Ze začátku to znělo tak slibně a pak se z toho vyklube podivná, melodicky nečitelná slátanina, ze který si pamatuju jen smyčce, trumpety a, že to je celý FREAKY. A zase jedna z těch písniček, u který máte po třech minutách pocit, že jste u

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn