Hvězdná porota je na našem webu už deset let

Hvězdná porota je na našem webu už deset let

V roce 2012 se začala psát historie Hvězdné poroty Eurocontestu. Porota vznikla v rámci akce Eurovizní Hit.

Píše se rok 2012 a v redakci jsme dostali nápad udělat anketu s názvem Eurozní hit 2012. Anketa měla za úkol ukázat českým fanoušků a mediím, že na Euroivzi je kvalitní hudba. Druhým cílem také bylo zapojit porotu, která nám pomůže s propagací a třeba dopomůže i návratu Česka na Eurovizi. Heslo bylo jasné a výstižné “ Slovensko se účastní! Chceme návrat Česka.

Našim cílem bylo, aby porota hodnotila jednotlivé písně, podělila se o své názory, své dojmy a první reakce. Od nás to pak převzal prakticky každý eurovizní web, blog, Youtube kanál. Děkujeme

V porotě byla zvučná jména jako Eva Decastelo, Vítek Havliš, Honza Musil, Norbert Peticzky, I různí moderátoři z rádii.

V naší porotě byla také moderátorka rádia Haná Lucie Barbapostolosová, která Eurovizi milovala a v rádiu ji propagovala. Bohužel, Lucie už sleduje z nebe, ale určitě stále fandí dobrým písním!

Letos je 10 výročí Hvězdné poroty a náš web vyměnil některé tváře. Bude to jiné. Dáváme šanci nováčkům. Jsou tam opět zpěváci, hudebníci, novinářka, a můžeš tam být i ty!

Členové hvězdné poroty Eurocontestu 2022

  • Ján Winkler
  • Annabelle
  • Adam Majerník HC3
  • Boris Carloff
  • Kateřina Šimková

Letos můžeš být součástí hvězdné poroty i ty!

Na našem instagramu zveřejníme otázku? Chceš být členem poroty? Kdo první zareaguje, je v porotě! Pozor v porotě můžeš být jen jednou.

Doporučujeme

Eurovize 2024 bude v Malmö

Švédská televize oznámila, že Eurovision Song Contest 2024 se bude konat v Malmö. Oznámila také termíny soutěže. Semifinále se budou tradičně konat v úterý a

Poslouchej rádio

Článek neprošel jazykovou úpravou.