Search
Close this search box.

Hodnocení Slovinska

Porotě Eurocontestu neuniklo ani Slovinsko.

Zala Kralj & Gašper Šantl – Sebi

Mirek Olšák

Težší než vymyslet takovou píseň je už asi jen ji hodnotit. Nebylo se skoro čeho chytit, takže jsem byl nucen si vyhledat překlad textu. Nevím zdali bylo nutné, aby se oba vystupující pozorovali bez mrknutí oka po celou dobu vystoupení. Projev zpěvačky je tak “energický a hlasitý”, že mě až zaráží s jakou ctí se toho úkolu zhostila. O zpěvu se vlastně nedá moc bavit, je to spíš příbuzné šepotu. A její zamilovaný kámoš muzikant? Ten jí tou ošahávačkou dává jasně najevo, že až tuhle parádu dohrají, jde se k němu na film. Moc mě zajímá, jak si tento song povede u posluchačů

Youtube / Web / Instagram

Eva Burešová

Můj šálek hudby to není, ale dokážu si to představit ve tři ráno, afterparty, všichni už tak někde sami nebo s někým polehávají. Každopádně se mi velmi líbí jejich napojení. Mezi nimi to neuvěřitelně jiskří!

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Tohle je trochu nuda… Musel jsem si to pustit 2x, abych v tom našel alespoň nějakou melodii. Ta holka ho asi opravdu hodně miluje, protože na něj kouká jak na obrázek a u toho celé dlouhé tři minuty odříkává, teda zpívá, svůj text – škoda, že mu nerozumím. A jak to začne, tak to i skončí. Ale náladu to má, to zase jo.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea Savane

Tenhle slaďák je jak čekání na něco krásného, co ne a ne přijít. Monotónní, nudné. Za mě NE. Letos to Slovinsko bude mít hodně těžké….

Ján Winkler

Ako nevyhrá plánovaný favorit sa presvedčili tento rok v Slovinsku . Ula Ložar v domácom programe Eurovizijska Melodija / EMA/ neuspela i keď mala skvelý autorský team s osobnými skúsenosťami s Eurovíziou. Manželské duo Maraaya súťažilo vo Viedni 2015 . Tam boli neprehliadnuteľní – stále so slúchadlami na ušiach a rozsiahlym promo materiálom na každom kroku. Víťazní Zala + Gašper boli na pódiu statickí . Ale asi to tak malo byť. Mystická až vesmírna melódia s monotónnym spevom Zaly nakoniec zabrala a vyhrali. Pokiaľ budú mať v Tel Avive k piesni prispôsobenú aj scénu môže to byť pekné pozeranie.

foto Maraaya 2015

Annabelle

Slovinsko mě hrozně mile překvapilo. Píseň ačkoliv je pomalá a nemá moc gradaci, tak není nudná. Mě se líbí a baví mě i že to je vcelku alternativní, vizuálně, i hudebně.

Facebook / Youtube / Instagram

Novinky