Estonsko vysílá na Eurovizi Stefana

V loňském roce Estonsko zastupoval Uku Suviste, který se s písní The Lucky One neprobojoval do velkého finále. Podaří se to letošnímu vítězi? To je zatím ve hvězdách. Dnes večer se konalo národní finále Estonska Eesti Laul 2022, ve kterém zvítězil zpěvák Stefan s písní Hope.

Ze dvou semifinálových kol postoupilo deset songů, které bojovaly o letenku do Tunína. Finalisty tvořila následující desítka umělců:

Andrei Zevakin feat. Grete Paia „Mis nüüd saab“

Anna Sahlene „Champion“

Black Velvet „Sandra“

Elina Nechayeva „Remedy“

Elysa „Fire“

Jaagup Tuisk „Kui vaid“

Minimal Wind ft. Elisabeth Tiffany „What To Make Of This“

Ott Lepland „Aovalguses“

Stefan „Hope“

Stig Rästa „Interstellar“

EuroContest.cz Eurovize - aktuální informace o soutěži
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.