Dnes bude zahájena Eurovize 2018

Dnes bude zahájena Eurovize 2018

 

Dnešním dnem bude oficiálně zahájen 63. ročník Eurovision Song Contest. Po modrém koberci se projdou delegace všech zemí.

 

Letošní ročník Eurovize se účastní zástupci 43. zemí a to včetně české republiky. Naším zástupcem v téhle televizní události roku je Mikolas Josef. Ten zazpívá v úterním semifinále píseň Lie To Me. Ještě předtím však musí být Eurovize oficiálně zahájena. Slavnostní zahájení na modrém koberci proběhne dnes v 18:00 našeho času.

 

Přenos bude možné sledovat prostřednictvím webu Eurovision.tv, nebo v televizi na programu RTP 1. Přenos však nabídne také volně dostupný program RTP internacional, který se prostřednictvím satelitu dá chytit také na území České republiky.

 

Mikolas dnes odtajní, co nosí v ruksaku. Na svém instagramu dokonce pořádá soutěž o zajímavou cenu. Kdo uhodne co se skrývá v ruksaku a kdo bude vylosovaný, tak za ním mikolas přiletí kamkoliv.

Doporučujeme

Eurovize 2024 bude v Malmö

Švédská televize oznámila, že Eurovision Song Contest 2024 se bude konat v Malmö. Oznámila také termíny soutěže. Semifinále se budou tradičně konat v úterý a ve čtvrtek. Tedy 7. a

Poslouchej rádio

Článek neprošel jazykovou úpravou.