Search
Close this search box.

ČT obdržela přes 150 písní. Štěstí zkouší Mikolas i Miss Petty

Česká televize na svém webu uvedla, že do národního kola Eurovision Song CZ bylo zasláno přes 150 písní.

Veřejnoprávní televize již kontaktovala všechny vybrané interprety do národního kola Eurovize 2022. Na svém webu totiž uvedla, že všichni budou kontaktování do 20. října. Musí potvrdit svoji účast a také podmínky a pravidla soutěže. Jisté je, že písně budou živě natočené ve studiu ČT a národní kolo se bude konat v prosinci letošního roku.

Koho česká televize vybrala, není známo a je to samozřejmě tajné až do poslední chvíle. Na internetu se však objevilo několik jmen interpretů, kteří své štěstí zkusili a zkusilo své štěstí v předvýběru do národního kola.

Písničku podle zahraničních webů zaslal i Mikolas Josef. Ten prý má takovou hitovku, že v ní věří: Mikolas Josef je nejúspěšnější český interpret na Eurovizi. Ve finále Eurovision song contest 2018 skončil celkově na šestém místě. U diváku byl dokonce na čtvrtém místě.

kdo ještě zkusil své štěstí v českém národním kole Eurovize 2022. Je to například Miss Petty, Aiko, Daniell, Adam Uličný, Raydee, a jiní .

Kdo byl nakonec vybrán do českého národního kola Eurovision Song Contest? Na odpověď si budeme muset počkat do prosince.

Novinky