Čeká nás nabitý eurovizní víkend

Všichni fanoušci Eurovize si přijdou o nadcházejícím víkendu na své. Připravte se na finálový výběr hned v několika zemích.

V sobotu 8. února dopoledne se můžeme těšit na vyhlášení písně u protinožců. Australský přenos Australia Desides 2020 začíná již v 10:30 našeho času a vybírat se bude z deseti songů, jejichž interprety jsme vám před časem představili. Přenos můžete sledovat zde.

Od úterka také probíhá italský hudební festival Sanremo 2020, který nábídne k dnešnímu dni čtyři semifinále. Zítřejší večer bude od 20:30 patřit finálové volbě italské televize RAI. Vítězný song vzejde z 24 přihlášených písní. Finále Sanremo 2020 sledujte zde.

V sobotu večer bude zvolena také píseň Lotyšska. Od 20:25 startuje na lotyšské televizi LTV1 finále národního kola Supernova 2020. O vstupenku do Rotterdamu se bude ucházet celkem devět písní a jak to dopadne, uvidíte tady.

Další semifinálová kola má v sobotu na programu Ukrajina, Norsko, Švédsko, Litva a Island.

Nedělní večer bude patřit druhému polskému semifinále show Szansa na Sukces a na Maltě vyberou ve finále soutěže X Factor svého zástupce, který se představí v Rotterdamu. Jeho píseň bude zveřejněna později.

DALŠÍ NOVINKY

Porota hodnotí Damira z Chorvatska

Hvězdná porota EuroContestu hodnotí Damir Kedžo – Divlji Vjetre Annabelle Damir Kedžo- Příšernáááá nuda! Ale jakože ultra nuda. Nemůžu najít nic, co bych pochválila a tudíž hodnotím celek jedním slovem NUDA! Jano Winkler Potešilo ma že sa Chorváti opäť vrátili na Eurovíziu k interpretácií piesne v rodnom jazyku. Piesňam a

Porota EC hodnotí UK

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí: James Newman – My Last Breath https://www.youtube.com/watch?v=6iS-lV909T4&feature=emb_title Andrea Savane Text písně je velmi dojemný, příběh k zamyšlení. Velká Británie mě letos příjemně překvapila, moderní pop, ale na nejvyšší příčky podle mého názoru mířit nebude. Dea I’d give you my last breath… Píseň je o nehynoucí lásce,

Eurovision: Europe Shine A Light na ČT art

Nejeden fanoušek Eurovize těžce nesl informaci o zrušení letošního ročníku Eurovision Song Contest. Malou náhradou za zrušený pořad má být Eurovision: Europe Shine A Light. Mimořádnou show bude vyrábět nizozemská televize a bude se vysílat napříč Evropou. Jak našemu webu exkluzivně potvrdila paní Kapounová. Česká televize se k pořadu připojí

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn