Search
Close this search box.

Čeká nás nabitý eurovizní víkend

Všichni fanoušci Eurovize si přijdou o nadcházejícím víkendu na své. Připravte se na finálový výběr hned v několika zemích.

V sobotu 8. února dopoledne se můžeme těšit na vyhlášení písně u protinožců. Australský přenos Australia Desides 2020 začíná již v 10:30 našeho času a vybírat se bude z deseti songů, jejichž interprety jsme vám před časem představili. Přenos můžete sledovat zde.

Od úterka také probíhá italský hudební festival Sanremo 2020, který nábídne k dnešnímu dni čtyři semifinále. Zítřejší večer bude od 20:30 patřit finálové volbě italské televize RAI. Vítězný song vzejde z 24 přihlášených písní. Finále Sanremo 2020 sledujte zde.

V sobotu večer bude zvolena také píseň Lotyšska. Od 20:25 startuje na lotyšské televizi LTV1 finále národního kola Supernova 2020. O vstupenku do Rotterdamu se bude ucházet celkem devět písní a jak to dopadne, uvidíte tady.

Další semifinálová kola má v sobotu na programu Ukrajina, Norsko, Švédsko, Litva a Island.

Nedělní večer bude patřit druhému polskému semifinále show Szansa na Sukces a na Maltě vyberou ve finále soutěže X Factor svého zástupce, který se představí v Rotterdamu. Jeho píseň bude zveřejněna později.

Novinky