Čeká nás nabitý eurovizní víkend

Všichni fanoušci Eurovize si přijdou o nadcházejícím víkendu na své. Připravte se na finálový výběr hned v několika zemích.

V sobotu 8. února dopoledne se můžeme těšit na vyhlášení písně u protinožců. Australský přenos Australia Desides 2020 začíná již v 10:30 našeho času a vybírat se bude z deseti songů, jejichž interprety jsme vám před časem představili. Přenos můžete sledovat zde.

Od úterka také probíhá italský hudební festival Sanremo 2020, který nábídne k dnešnímu dni čtyři semifinále. Zítřejší večer bude od 20:30 patřit finálové volbě italské televize RAI. Vítězný song vzejde z 24 přihlášených písní. Finále Sanremo 2020 sledujte zde.

V sobotu večer bude zvolena také píseň Lotyšska. Od 20:25 startuje na lotyšské televizi LTV1 finále národního kola Supernova 2020. O vstupenku do Rotterdamu se bude ucházet celkem devět písní a jak to dopadne, uvidíte tady.

Další semifinálová kola má v sobotu na programu Ukrajina, Norsko, Švédsko, Litva a Island.

Nedělní večer bude patřit druhému polskému semifinále show Szansa na Sukces a na Maltě vyberou ve finále soutěže X Factor svého zástupce, který se představí v Rotterdamu. Jeho píseň bude zveřejněna později.

DOPORUČUJEME

Eliška Mrázová v TV San Marino

Jak jsme se Vás již na našem webu informovali, Eliška Mrázová postoupila do semifinále Una

Eurovize Extra

Eliška Mrázová na Eurovizi za San Marino?

San Marino dnes zveřejnilo 60 semifinalistů, kteří budou bojovat o postup do národního finále Eurovize.

Eurovize Extra

Finále Infevision bude 15. ledna

Eurocontest.cz se letos opět připojil k Infevision Song Contest. naši zemi reprezentovala kapela HC3. Letošní

Česko Extra INFE Network ESC