ABBA vydala novou desku Voyage

ABBA vydala novou desku Voyage

ABBA je zpět. Po čtyřiceti letech vydala legendární švédská skupina ABBA svoji desku Voyage.

Již dlouho se spekulovalo o možném návratu legendární kapely ABBA. Ta však všechny dlouhá léta napínala, ale nakonec se fanoušci dočkali. Legendární kapela ABBA je zpět. Nová deska se na pultech objevila právě dnes a je jasné, že bude trhat rekordy.

ABBA se stala nesmrtelnou i díky písňové soutěži Eurovize, kterou vyhrála v roce 1974 s písní Waterloo, Málo se však ví, že skupina soutěžila ve švédském národním kole eurovize již v roce 1973. S písní Ring Ring však u poroty prakticky propadla. O rok později se podařilo švédské kolo Eurovision Song Contest vyhrát.

V roce 2022 kapela plánuje i hologramový koncert. Ty se budou konat v Londyně. Na Eurocontestu jsme již o tom informovali. Koncerty budou trvat 100 minut bez přestávky a kapela je doporučuje pro děti od šesti let. Mladiství do 16 let smí do ABBA arény jen v doprovodu dospělých.

Doporučujeme

Eurovize 2024 bude v Malmö

Švédská televize oznámila, že Eurovision Song Contest 2024 se bude konat v Malmö. Oznámila také termíny soutěže. Semifinále se budou tradičně konat v úterý a

Poslouchej rádio

Článek neprošel jazykovou úpravou.