10 let a jedeme dáááál

EuroContest.cz letos oslavil 10 let a rozhodně se nechystáme končit.

Za uplynulých 10 let prošlo webem několik lidí, několik věcí se nám nepovedlo, některé věci ano. EuroContest.cz začal jezdit a informovat přímo z místa. A co víc dvě věci od nás převzali i zahraniční weby. Náš web jako první zavedl takzvanou “Hvězdnou porotu” která hodnotila soutěžní písně. Nyní to dělají všechny ESC weby.

Druhou novinkou bylo propojení tří soutěží Eurovize, což nakonec převzala i přímo EBU a pan Sand se stal vedoucím všech soutěží. Na Party v Plzni vystoupil účastník mladých hudebníků, tanečníků a Eurovision Song Contest.

Velké díky si zaslouží Zdeněk Kubík, který dlouhou dobu web táhl prakticky sám. Bohužel, Zdenda k vůli pracovním povinnostem již neměl čas na web, ale Eurovize v jeho Srdci určitě zůstala.

Součástí EuroContestu je Ján Winkler, jehož si nesmírně vážím a moc mu děkuji za vše! A co Honza vzkázal našim čtenářům ? To si můžete přečíst zde!

Musím přivítat i nejmladšího člena. Filip Jeníček pro náš web připravil několik rozhovorů.

Být součástí eurocontestu je pro mě jako splnění snu. Od doby co jsem začal sledovat Eurovizi, jsem si říkal, že bych se jednou rád této fantastické události zúčastnil. Eurocontest mi to přiblížil natolik, že je to pro mě až neskutečné. Nedokážu si život představit bez hudby a Eurovision song contest spojuje dvě mé oblíbené věci hudbu a soutěž. S rodinou to máme jako každoroční tradici, sledování eurovize a nezastavila nás ani česká neúčast. Sledovali jsme přenosy díky slovenské nebo německé televizi. Je to festival hudby, ale i ukázka kultury z různých koutů teď už nejenom Evropy ale i ze světa. A webu eurocontestu bych popřál do nového roka, ale i do dalších let mnoho a mnoho čtenářů a více fanoušků Eurovize. Ať se stane Česká republika každoročním účastníkem a jednou třeba i vítězem a hostitelem samotné obrovské akce.

A co vzkázat za sebe? Budeme se snažit i nadále informovat, být tam kde se něco děje! Ale hlavně propagovat dění o Eurovizi jak to jen jde. Všem Vám děkuji! JEDEME DÁL!

DALŠÍ NOVINKY

Spevák Josef Vojtek oslavuje

Deň otcov pripadá v  roku 2020 v Čechách aj na Slovensku na 21.6.2020. A práve tento deň oslavuje päťnásobný otec narodeniny s dvoma číslicami 5. Vekom najstarší člen skupiny Kabát spevák Josef Vojtek sa narodil 21.6.1965 a dnes má 55 rokov. Okrem gratulácie nášho webu k narodeninám som využil tento dátum ako spomienku na eurovízne účinkovanie Kabátu

EBU mění pravidla Eurovize 2021

Nový výkonný producent Eurovision Song Contest oznámil změnu pravidel. Martin Österdahl nový supervizor soutěže Eurovize dnes oznámil, že se pro rok 2021 ruší pravidlo živě zpívaných vokálů. Jednotlivé delegace mohou doprovodné vokály používat ze záznamu. Počet vokalistů není nijak limitován. Je to hned z několika důvodů, vysílací společnosti budou moci

Eurovize 2021 zná svůj datum

Evropská vysílací unie společně s nizozemskou televizí AVROTROS zveřejnila datum Eurovisionn Song Contest 2021. Každý fanoušek Eurovize letos oplakal zrušení téhle soutěže. Nyní však již opět máme důvod k radosti. Nizozemsko již oznámilo termín soutěže. Finále se bude konat 22. května. První semifinále proběhne 18. května druhé semifinále se bude

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn